Venue Information

Formal Name: Victoria Sports Complex
Location: Brest (Belarus)
Home To: Brest Region

Date Away Team Home Team Result Home Leaders Away Leaders
Mar 12, 2022
8:00 AM ET
GOCOR-Soj Gomel Brest Region N/A PTS: N/A
REB: N/A
AST: N/A
PTS: N/A
REB: N/A
AST: N/A
Mar 5, 2022
8:00 AM ET
Grondo-GrGU Brest Region N/A PTS: N/A
REB: N/A
AST: N/A
PTS: N/A
REB: N/A
AST: N/A
Feb 19, 2022
8:00 AM ET
RCOP-SDUSHOR Brest Region N/A PTS: N/A
REB: N/A
AST: N/A
PTS: N/A
REB: N/A
AST: N/A
Jan 26, 2022
9:00 AM ET
GOCOR-Soj Gomel Brest Region N/A PTS: N/A
REB: N/A
AST: N/A
PTS: N/A
REB: N/A
AST: N/A
Jan 22, 2022
8:00 AM ET
Grondo-GrGU Brest Region N/A PTS: N/A
REB: N/A
AST: N/A
PTS: N/A
REB: N/A
AST: N/A
Jan 15, 2022
RCOP-SDUSHOR Brest Region 78-100 PTS: 20. Konstantin Andreev
REB: 8. Aleksey Yanchuk
AST: 6. Aleksey Yanchuk
PTS: 20. Mikhail Golubko
REB: 9. Viacheslav Buldyk
AST: 4. Nikita Nadeev
Dec 4, 2021
GOCOR-Soj Gomel Brest Region 82-64 PTS: 20. Aleksey Yanchuk
REB: 14. Maxim Hailo
AST: 3. Aleksey Yanchuk
PTS: 31. Nikita Hrabarev
REB: 14. Nikita Hrabarev
AST: 3. Aleksandr Yasevich
Nov 20, 2021
Grondo-GrGU Brest Region 65-91 PTS: 16. Maxim Hailo
REB: 8. Maxim Hailo
AST: 4. Timofey Karpuk
PTS: 14. Dmitriy Mahnach
REB: 7. Dmitriy Mahnach
AST: 6. Dmitriy Mahnach
Nov 13, 2021
RCOP-SDUSHOR Brest Region 53-68 PTS: 14. Daniil Kolesnikov
REB: 10. Aleksey Yanchuk
AST: 5. Sergey Fedorchuk
PTS: 14. Mikhail Golubko
REB: 17. Aleksandr Lavrenov
AST: 3. Rostislav Makavchik
Nov 3, 2021
Grodno-93 Brest Region 80-54 PTS: 13. Nikita Myts
REB: 10. Dmitriy Shved
AST: 3. Sergey Fedorchuk
PTS: 14. Vladislav Shvakel
REB: 11. Kiryl Vinakuraua
AST: 5. Vladislav Shvakel
Oct 30, 2021
GOCOR-Soj Gomel Brest Region 80-68 PTS: 12. Konstantin Andreev
REB: 10. Maxim Hailo
AST: 5. Aleksey Yanchuk
PTS: 21. Daniil Diakov
REB: 9. Artem Malyavko
AST: 11. Timofey Verevkin
Oct 16, 2021
Tsmoki Minsk III Brest Region 65-70 PTS: 14. Dmitriy Shved
REB: 18. Dmitriy Shved
AST: 3. Timofey Karpuk
PTS: 14. Ivan Terehov
REB: 15. Ivan Terehov
AST: 5. Ivan Terehov
Oct 9, 2021
Grondo-GrGU Brest Region 65-96 PTS: 21. Timofey Karpuk
REB: 13. Aleksey Yanchuk
AST: 7. Aleksey Yanchuk
PTS: 15. Dmitriy Mahnach
REB: 8. Nikita Bogdel
AST: 3. Dmitriy Mahnach
Oct 2, 2021
Tsmoki-Minsk (2) Brest Region 92-47 PTS: 14. Nikita Myts
REB: 4. Nikita Myts
AST: 6. Timofey Karpuk
PTS: 16. Vadzim Tratsiak
REB: 8. Daniil Borisevich
AST: 9. Vadzim Tratsiak